21 Aralık 2019 Cumartesi

DUYGU İZİ - YADİGAR ATAMANMerhaba :)
@l_sevdali_l moderatörlüğünde @dorlionyayinlari ndan çıkan @yadigarataman ın kitabı #duyguizi ni okuduk. İmzalı bir kitabım daha oldu❤
.
.Şiir kitabı. Kısacık ama çok duygu içeriyor. Ben sevdim. Normalde oturup şiir kitabı okumam. Ara sıra canım isteyince açar okurum. Ama bu sefer art arda okuyup bitirdim. Kısa sözler de vardı.Bazılarını birkaç kez okudum. Özellikle sondaki 2 şiiri coş sevdim. Bilmiyorum ve özleyeceksin şiirlerini💕 Sensiz liman, sevdanın sonu, mesele, senden sonra ben adlı şiirleri de çok sevdim. Şiir sevenlere tavsiye ederim. Şairimiz çocukluğundan beri şiir yazıyormuş ve bu ilk kitabı 🌸
.
.
Daha çok aşk var şiirlerde. Ama siz hangi duygudaysanız öyle algılarsınız şiirleri. Çok güzel ifade etmiş şairimiz aşka dair hislerini. Kitabı da güzel şiirle bitirmiş😍
.
.
Bilmiyorum
Sanki bir kalp durdu benim için
Kimin kalbi bilmiyorum
Beni sevdiğini söylüyor
Kim olduğunu bilmiyorum .
Her taraf çok karanlık
Çok ama çok üşüyorum
Yalnızım çok yalnızım
Kimim var bilmiyorum .
Geceler zifiri karanlık
Sen nerdesin bilmiyorum
Her yerde seni arıyor
Bir türlü bulamıyorum .
Bir kalp durmaya hazırlanıyor
Kimim için bilmiyorum
Ve şimşek çakıyor aniden
Bu aşk kime bilmiyorum.
.

.
#farklidiyarlarkitap
#farklidiyarlaryorumluyor


bunlar da benim instagramdaki etiketlerim. tıklarsanız içeriğine ulaşabilirsiniz :) 
***
Bu aralar çok yoğunum. mimlere etiketleyen olmuş. okulum ara tatile girince yapabilirim ancak. çok teşekkürler :) 
Genç Kızılay Etkinlik birimine katıldığımı demiştim, her hafta cuma toplantımız oluyor ve fikirler üretiyoruz yeni etkinlikler için. Ayrıca Tür Hemşireler Derneği Öğrenci Komisyonu'nda genel yönetime seçilim. medya ve iletişim koordinatörüyüm. o yüzden de işlerim ağırlaştı. daha detaylı anlatacağım bunları. ama bu aralar neden pek gözükmediğimi açıklayım dedim. bloglara ziyeret yapamıyorum vaktim yok ama dediğim gibi ara tatilimde yapacağım inşallah aklımda hep blog arkadaşlarım :)

sınavlarım da yoğun. sağlık yönetimini açıktan okuyacağım dedim ya ilk vizeme girdim ve hepsini geçmişim şükür. hatta 8 dk da bitirdiğim pazarlama yönetimi dersinin sınavından 100 almışım ;)) 
hemşirelik derslerimde dahiliye beni zorluyor. ama bakım planımızı teslim ettik. hacettepedeki stajım berbat geçti. anlatacağım sonra. finallerime iyi çalışmam gerek. 
bana dua edip destek verenlere teşekkür ederim. ne kadar fiziken yorulsam da dinlenmeye az vaktim olsa da manen çok huzurluyum. şükürler olsun ki artık çoğu şey yoluna girdi. hayallerime kavuşuyorum yavaşça :) inşallah herkes mutlu bir hayat geçirir. 4 yorum:

  1. Öncelikle sınavlarında başarılar dilerim :) Dediğin gibi insanın ruh hali nasılsa insan öyle algılıyor aslında. Naif ve güzel bir şiirmiş paylaştığın. Kitabı ben okusaydım muhtemelen bu şiirde özellikle de bazı dizelerin altını çizerdim :)

    YanıtlayınSil
  2. aşk şiirleri güzel olmaz mııı :) heey hadi çok çok kolaylıklar sanaa maşallah ne güzel yoğunluğun kiii :)

    YanıtlayınSil

Değerli Okuyucular:
Lütfen yorumlarınızda küfür, argo ve ahlaksızlık kullanmayınız!!!
Onların haricinde her türlü eleştiriye açığım :)
Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...